پیام فرستادن

 

صنایع شیمیایی

 

پمپ های محرک مغناطیسی به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی استفاده می شود که می تواند برای حمل و نقل مایعات مختلف استفاده شود که می تواند بازده تولید را بهبود بخشد، هزینه ها را کاهش دهد و از سلامت و ایمنی کارگران محافظت کند.

 

صنعت پتروشیمی

 

پمپ های محرک مغناطیسی به طور گسترده در صنعت نفت استفاده می شود.با مزایای بدون نشت، بسیار کارآمد،

و قابل اعتماد، می تواند الزامات را برآورده کند

از صنعت نفت برای کیفیت بالا، ایمنی بالا و پایداری بالا و در عین حال بهبود راندمان تولید و کیفیت تولید.

 

باتری لیتیومی

 

پمپ های محرک مغناطیسی به طور گسترده ای در ساخت باتری های لیتیومی استفاده می شود.جریان و فشار ثابت و بدون نشتی آن می تواند عملکرد پایدار باتری های لیتیومی را تضمین کند.در عین حال، ساختار پمپ درایو مغناطیسی فشرده است، هزینه تعمیر و نگهداری کم است و همچنین الزامات راندمان بالا و هزینه کم ساخت باتری لیتیومی را برآورده می کند.

 

برق

 

پمپ های محرک مغناطیسی به طور گسترده در سیستم های تولید برق بادی استفاده می شود.از طریق انتقال جریان و فشار بدون نشت و کارآمد، می‌تواند از پایداری و قابلیت اطمینان سیستم‌های گردش روغن هیدرولیک و ترمز اطمینان حاصل کند و کارایی و عمر مفید سیستم‌های تولید برق بادی را بهبود بخشد.

 

صنعت داروسازی

 

پمپ های محرک مغناطیسی به طور گسترده ای در صنعت داروسازی استفاده می شود.با ویژگی های بدون نشت، کارآمد و بدون تماس خود، می تواند الزامات صنعت داروسازی را برای کیفیت بالا، ایمنی بالا و پایداری بالا برآورده کند و در عین حال کارایی و کیفیت تولید را بهبود بخشد.

 

صنعت کود آفت کش

 

در زمینه شیمی کشاورزی، پمپ های محرک مغناطیسی عمدتا در حمل و نقل آفت کش ها، کودها، آب آبیاری و غیره استفاده می شود. محصولات و راندمان آبیاری زمین های کشاورزیدر عین حال، ساختار پمپ مغناطیسی فشرده است، هزینه تعمیر و نگهداری کم است، و همچنین الزامات راندمان بالا و کم هزینه در صنعت کشاورزی را برآورده می کند.

 

Ricite (Zhejiang) Science & Technology Co., Ltd.
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
پلاک 3789، جاده شوشان، منطقه وکسینگ، شهر هوژو، استان ژجیانگ، چین
پیام بگذارید
*پست الکترونیک
*پیام
ارسال
چین کیفیت خوب پمپ محرک مغناطیسی فولاد ضد زنگ تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 ricitepump.com . تمامی حقوق محفوظ است.