فناوری RICITE شجاعانه تبدیل به یک روند ساز زمان می شود و در تلاش برای کشف مسیر پمپ های مغناطیسی شناور مغناطیسی است.

2023-06-05

 

در سال ۲۰۱۲، یک بیماری جدید از COVID-19 ناگهان اتفاق افتاد، و اقتصاد با یک امتحان سخت روبرو شد، با بسیاری از شرکتها با فشار بزرگی روبرو شدند. ولی تکنولوژی RICITE به این ترند برخورد کرد و در سال هر سال افزایش بزرگی در تولید و فروش رسید. محصولات کلیدی مثل pumps مغناطیسی، pumps protected, pumps pneumatic diaphragm و pumps chemical ranked first in sales, receiving unanimous praise from customers.

 

پیروزی به گذشته تعلق دارند، نوآوری به آینده برنده می شود. تکنولوژی RICITE خوب می‌داند که تنها با توسط نوآوری و شروع تجارت‌ها تا نیازهای بازار در عصر جدید را ببینند می‌تواند همیشه به صنعت رسیده و فراتر کند. بنابراین، در سال ۲۰۱۲، بعد از تصدیق شدیدی طراحی، تحقیقات بازار وسیع و آزمایش تولید، تکنولوژی RICITE تصمیم گرفته که طراحی, تحقیقات و تولید یک pump مغناطیسی جدید (نسل پنجم) مغناطیسی با pump مغناطیسی انجام دهد. ما جرات می کنیم که اولین باشیم و تاریخ های زمان باشیم، با فعالیت مسیر تحقیق و توسعه پمپ مغناطیسی مغناطیسی مغناطیسی را تحقیق کنیم، و به طول جدیدی رسیدیم.

 

در سال های اخیر، چین در تحقیقات و توسعه مگلوف پیشرفت بزرگی انجام داده است. مگلوف با موفقیت آزمایش شده و سرعت می‌تواند حدود ۶۰۰ کیلومتر/ساعت رسید. خط استفاده مغناطیسی با موفقیت در وسیله تأثیر فناوری تأثیر تکنولوژی استفاده از مغناطیسی قطعه‌های سنگین "Zhonghua 6" آزمایش شده است. یک خط استفاده مغناطیسی دائمی با سرعت تا 536 کیلومتر در ساعت در دالین ساخته می شود که نشان می دهد که تکنولوژی استفاده مغناطیسی از نظامی، فضا و دیگر میدان ها به صنعت صنعتی و شهروندی تغییر داده شده است. روياي تغيير مغناطيسي قبلاً واقع شده

 

 

شناسايي دانشمندانه ي تغيير مغناطيسي

 

 

در حال حاضر، سه نوع تغییر مغناطیسی در جهان وجود دارد:

 

 

اولین نفر، تغییرات مغناطیسی دائمی که توسط آلمان معرفی شده است.

 

 

دوم یک مگلوف الکتریکی است که توسط ژاپن معرفی شده است، و هر دو نیاز به برق برای تولید قدرت مگلوف دارند.

 

 

سومین نوع استفاده از ماده‌های مغناطیسی دائمی چین است که از ماده‌های مغناطیسی دائمی استفاده می‌کند و نیاز به هیچ پشتیبانی برق دیگری ندارد.

 

چونکه بدن ماشین در ارتباط با این مسیر نیست، هیچ خستگی وجود ندارد، هیچ خستگی یا فشار اتفاق نمی افته و هیچ صدای اخراج نمی شود. فقط وقتی سرعت ماشین به یک سطح معین رسید، مسافران صدایی را شنیدند که با هوا تولید شده است. موتورهای مغناطیسی دارند ردیابی بالا، صدای کم و اثرات محافظت زیست محیط خوبی دارند. در مقایسه با تکنولوژی موتور خطی که معمولاً در سیستم مگلوف خارجی استفاده می‌شود، تکنولوژی موتور مغناطیسی می‌تواند حدود ۵۰ درصد انرژی ذخیره کند و هزینه ساختمان ۲۰ میلیون تا ۴۰ میلیون RMB/کیلومتر ذخیره کند

 

 

می‌تواند دیده شود که شرکت ما در میدان مگلوف به سطح جهان رسیده و از شرکت بین المللی "ونگارد" فراتر کرده است.

آخرین اخبار شرکت فناوری RICITE شجاعانه تبدیل به یک روند ساز زمان می شود و در تلاش برای کشف مسیر پمپ های مغناطیسی شناور مغناطیسی است.  0

 

 

تکنولوژی تغییرات مغناطیسی در زمینه‌های مختلف، شامل فضا، صنعت هسته‌ای، صنعت شیمیایی، صنعت نظامی، و غیره‌ای است. پس آیا جایی برای تکنولوژی تغییرات مغناطیسی در زمینه‌های مغناطیسی وجود دارد؟ پامپ مغناطیسی مغناطیسی بله، یک کاربرد خوب است.

 

 

 

-اتفاقات شخصيت

 

 

پروفسور لیگو کون، یک متخصص سیرک مغناطیسی، در تحقیقات و توسعه pump مغناطیسی مغناطیسی تکنولوژی ریچتر کمک کرد.

 

خیراً پروفسور لی کون، بنیان نظریه سیرک مغناطیسی لای، و تیم او به ریچتر تکنولوژی ا(Zhejiang) Co., Ltd. آمد تا در تحقیقات و توسعه مغناطیسی پامپ مغناطیسی تکنولوژی ریچتر کمک کند. بعد از تحقیقات نظریه و تحقیقات روی محل پروفسور لی بسیار به توانایی تولید و تحقیقات و توسعه تکنولوژی ریچتر اطمینان دارد.

 

آخرین اخبار شرکت فناوری RICITE شجاعانه تبدیل به یک روند ساز زمان می شود و در تلاش برای کشف مسیر پمپ های مغناطیسی شناور مغناطیسی است.  1

 

معرفی: پروفسور لی گوکون

 

 

من بیش از ۴۰ سال در تحقیقات و توسعه نظریه مغناطیسی و تکنولوژی بالا مشغول شدم. در ۲۰ سال گذشته، من در اصل در توسعه سیرک مغناطیسی زمین نادر و دستگاه مغناطیسی زمین نادر مشغول شدم.

 

 

او در زمینه های عالی تکنولوژی مثل سیرک مغناطیسی، انتقال مغناطیسی، مغز مغناطیسی، مغز مغناطیسی، مغناطیسی، مغناطیسی، سودمندی مغناطیسی، حذف آهن مغناطیسی، سنسور سطح مغناطیسی، ذخیره انرژی الکترومغناطیسی و غیر از

 

در سال 1979، او تئوری "سیرک مغناطیسی فشار دهید" را اختراع کرد که همیشه در جلو بوده است و به عنوان تئوری فشار لیی شناخته شده است. جايزه سومي از جايزه ي نامزد ملي دريافت شد و به وزارت علم فضايي اولين کلاس شرکت کرد. این اختراع در زمینه های زیادی تکنولوژی مثل ماهواره ها و در صنعت های متفاوتی مانند petrochemical, vacuum and electromechanical industries widely used has been used in multiple-tech fields such as satellites, as well as in various civilian industries such as petrochemical, vacuum and electromechanical industries.

 

 

pumps magnetic levitation magnetic are a new trend in the pump valve industry, but they have also encountered many technical difficulties. اگرچه با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند، کمک کامل حرفه‌ای برای مردم تکنولوژی ریچتر انگیزه و اعتماد را آورده است.

 

ما به خستگی انرژی خود را در تحقیقات و طراحی pumps مغناطیسی مغناطیسی سرمایه گذاری می کنیم. اگرچه کار طولانی و سختی در پیش وجود دارد، این ضروری است

 

 

 

-اصولات طراحي

 

 

استفاده از نیروی زمینه مغناطیسی برای بی ارتباط کردن قطعه چرخش و انقلاب تکنولوژی حمایت پمپ مغناطیسی سنتی.

 

 

همانطور که شناخته می‌شود، خروج‌های چرخش‌کننده‌ها برای پشتیبانی از پامپ‌های مغناطیسی استفاده می‌کنند، و حلقه‌های چرخش‌کننده‌ای که برای مقابل نیروی آسیب استفاده می‌کنند، بر وسیله‌ی انتقال برای چرخش و سرد استفاده می‌کنند اگر سیستم تبدیل کردن بد عمل می‌کند، pump به سرعت آسیب می‌رسد، و در موارد سخت، حادثه‌های جدی اتفاق می‌افتد.

 

استفاده از نیروهای الکترومغناطیسی برای استفاده کردن rotor و کنترل موقعیت محور از طریق یک سیستم کنترل است.

 

 

به سادگی بگذارید، یعنی پامپ را بدون هیچ ارتباطی، خستگی یا پوشیدن، نیازی به هیچ خستگی، و سرعت را افزایش می‌دهد، بنابراین بسیار افزایش فعالیت پامپ، کاهش مصرف انرژی و افزایش زندگی خدمت. مفید دارد که پامپ های مغناطیسی دیگر نمی توانند مقایسه کنند، بسیار بهتر فعالیت تولید مشتری و افزایش فعالیت تولید کنند.

 

 

اصولات بنیادی

 

استفاده از نیروهای مغناطیسی برای استفاده از نیروهای مغناطیسی برای استفاده از نقطه‌ی چرخش‌کننده‌ای است. بی‌کنترل می‌تواند از خسته‌های مکانیکی فرار کند، مصرف انرژی را کاهش کند، و صدا را کاهش دهد، بنابراین سودهایی از نگهبانی آزاد، سرعت بالا، دقیق بالا و ویژه‌های خوبی دارد. مصرف انرژی آن حدود ۱/۱۰-۱۰۰ از آن‌ها است. سیستم کنترل الکترونیکی می تواند موقعیت شکاف را کنترل کند، تنظیم کردن و استواری شکاف را کنترل کند، و مطمئن باشد که استواری خوبی از دستگاه شکاف باشد.

 

آخرین اخبار شرکت فناوری RICITE شجاعانه تبدیل به یک روند ساز زمان می شود و در تلاش برای کشف مسیر پمپ های مغناطیسی شناور مغناطیسی است.  2

 

بر اساس روش استفاده، برداشتن استفاده مغناطیسی می توانند به برداشتن استفاده مغناطیسی (همچنین به عنوان برداشتن استفاده مغناطیسی) و برداشتن استفاده مغناطیسی فعال (همچنین به عنوان برداشتن استفاده مغناطیسی فعال) تقسیم شوند. برداری که تنها مغناطیمتهای دائمی یا سوپر کنترل برای استفاده کردن استفاده می‌کند به عنوان برداری مغناطیسی پایدار نامیده می‌شود. برداری که نیروی الکترومغناطیسی را تولید می‌کند تا آن را متوقف کند، به عنوان برداری مغناطیسی فعال نامیده می‌شو

 

حمل مغناطیسی مغناطیسی دائمی یک ساختار ساده، قیمت کم و استفاده قابل اعتماد دارد، ولی استفاده از استفاده قابل اعتماد آن پایین است، نمی تواند در هر مسیر منطقه منطقه و منطقه استوار باشد، و یک قابل ثابت koordinate را ترک کند.

 

 

 

تحمل تغییرات مغناطیسی فعال مغناطیسی مثال استواری و عملیات استواری دارند، ولی باید با سیستم کنترل تجهیز شوند.

 

 

در نتیجه، ترکیب کشیدن تغییرات مغناطیسی دائمی و تغییرات مغناطیسی فعال با تغییرات pumps بسیار ارزشمند طراحی برای تغییرات مغناطیسی است.

 

طراحی ساختاری
 

طراحی پامپ مغناطیسی سنتی برای حمایت وزن آهنگ، پامپ و پامپ استفاده می‌کند. هنگامی که حلقه‌های فشار را برای مقابل استفاده می‌کنند به عنوان بخش‌های متغیر قابل تغییر و بخش‌های کلید برای خدمت زندگی مغناطیسی پامپ‌ها استفاده می‌شود. برای مدت طولانی، اگرچه طراحان همیشه تحقیق، بهبود کردن و بهبود کردن ماده‌هایی که برای این جفت‌ها استفاده می‌شود، مهم نیست که جفت‌های ماده‌ای از آن استفاده می‌شود، در طول عملیات سریع مکانیکی غیرقابل تحقیق می‌شود، که زندگی خدمت پامپ را محدود می‌کند. بنابراین، فقط وقتی این ترک وجود ندارد، زندگی خدمت pump مغناطیسی بسیار بهتر می شود.

 

pump magnetic levitation magnetic is a new type of magnetic pump developed based on the theory of magnetic levitation without contact support. اضطراب pump magnetic levitation magnetic has solved the above technical problems.

 

 

برداشتن الکترومغناطیسی

برداشتن الکترومغناطیسی طراحی برداشتن الکترومغناطیسی را قبول می‌کند، و بدن از لامین‌های فرمومغناطیسی دور ساخته می‌شود. سوراخ باد محدوده بعد از انرژی الکترومغناطیسی تولید می‌کند. دیوار داخلی چرخه‌ی داخلی با یک سنسور تغییر جایگزینی برای شناسایی سیگنال تغییر دسته‌ای است. یک مشترک روی سطح دایره خارجی وجود دارد، که سیگنال تغییرات شناسایی از دستگاهی شکافت را به دستگاه کنترل خارجی از طریق interface ی می فرستد. برق افزایشگر جاری در مغناطیمت را کنترل می‌کند، بنابراین تغییرات در نیروی الکترومغناطیسیبرای پایدار کردن دسته‌های پایدار در موقعیت مشخص می‌کند.

 

با توجه به اتصال رسانه‌ای که می‌اندازند، برداشتن الکترومغناطیسی از طریق یک دسته‌ی چوبی بی‌پله بعد از جمع، با سطح چوبی روی دایره بیرون برای تعمیر برداشتن الکترومغناطیسی که بر روی صندلی برداشتن pump مغناطیسی است، تنظیم می‌شود و بسته می‌شود.

 

 

 

آهنگ دائمي مغناطيس

 

آهنگ دائمی مغناطیسی از انگشتی که به شکل ماده مغناطیسی دائمی نادیمیوم آهنگ قدرت دارد، ساخته می شود، که در یک صندلی آهنگ مغناطیسی بی پله متصل شده و روی صندلی آهنگ مغناطیسی دائمی مانده است. بعد از جماعت، دایره خارجی آن از طریق یک دستگیر شده است. این بخش روی قطعه pump نصب شده و از طریق یک کلید در قطعه pump جایگزین می‌شود تا چرخش آن را با قطعه pump هماهنگ کند. بعد از مجموعه نهایی، یک فاصله رادیال با 1-1.5 mm بین برداشتن الکترومغناطیسی و آهنگ مغناطیسی دائمی وجود دارد. بر اساس اصل انجمن ایزوتروپیک، ساحل پومپ سرعت بالا در موقعیت مجموعه با استفاده از نیروی مغناطیسی سطح آن متوقف می شود و از طریق یک کنترل خارجی کنترل می شود. سیستم چرخش داخل پامپ فقط برای حذف گرمای جاری ادی از دسته‌های تکلیف فلزی استفاده می‌شود.

 

 

انگشت مغناطیمت دائمی

 

 

طراحی‌های سنتی از حلقه‌ها استفاده می‌کنند تا نیروی آکسیلی که توسط پامپ مغناطیسی تولید شده را تعادل کند. حلقه‌ای که روی pump مغناطیسی استفاده می‌کند مغناطیسی یک ساختار حلقه‌ی استفاده از مغناطیسی جاودانه است که از یک بورن آهن نیودمیوم مغناطیسی جاودانه استفاده می‌شود و در صندلی استفاده می‌شود مغناطیسی استفاده می‌شود. بعد از جمع شدن، سطح آن به عنوان کل یک دستگاه چرخه‌ای بی‌چرخه بسته می‌شود. یک فاصله ۱.۵ متر بین حلقه‌ی ضربه‌های مغناطیسی دائمی و برداشتن الکترومغناطیسی وجود دارد.

 

 

بنابراین مسیر ایده‌ای برای تحقیقات و توسعه پامپ‌های استفاده از مغناطیسی است که با برداشتن مغناطیسی مغناطیسی دائمی و پامپ‌های برداشتن مغناطیسی فعال همکاری کند، و به علمی و منطقی دسترسی مواد مغناطیسی دائمی را جمع کند.

 

 

-منتظر آینده

 

 

قطعاً ترند جدید پامپ مغناطیسی را رانندگی می کند و یک سینتینیدی را باز می کند

 

 

 

جمع کردن به کنفرانس‌ها فقط می‌تواند جایگاه باشد و نوآوری می‌تواند زمان‌ها را ادامه دهد. مردم تکنولوژی ریچتر عمیقاً اصولات پشت سرش را درک می کنند، بنابراین آنها کاملاً به تحقیقات و تولید پمپ مغناطیسی مغناطیسی و شجاعت در حال تبدیل شدن به ترند های زمان هستند. اعتقاد می‌شود که آغاز pump مغناطیسی مغناطیسی تکنولوژی ریچتر، ترند جدید pump مغناطیسی را رانندگی می‌کند و یک دنیای جدید را باز می‌کند.

Ricite (Zhejiang) Science & Technology Co., Ltd.
susanmeng@ricitepump.com
+86-572-2171515
پلاک 3789، جاده شوشان، منطقه وکسینگ، شهر هوژو، استان ژجیانگ، چین
پیام بگذارید
*پست الکترونیک
*پیام
ارسال
چین کیفیت خوب پمپ محرک مغناطیسی فولاد ضد زنگ تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 ricitepump.com . تمامی حقوق محفوظ است.
پیام فرستادن